NAUJIEJI PUTĖS SKONIO TRAŠKUČIAI!

Norime pristatyti naujus CHAZZ skonio traškučius, kurie gimė įkvėpti mūsų sekėjų. Visuomet stengiamės įsiklausyti į kliento poreikį ir norus, skaitome Jūsų paliktus komentarus, todėl gavę užuominą apie pageidaujamą traškučių skonį, nieko nelaukę sėdome prie derybų stalo. iššūkių kupinas kūrybinis procesas prasidėjo.

MŪSŲ SPECIALISTAI

Pasitelkėme savo geriausius, ilgametę patirtį turinčius priekonių specialistus, gebančius idealiai perteikti bet kokį norimą skonį bei aromatą. Surengėme ne vieną degustacijos ciklą, norėdami užtikrinti, kad naujieji traškučiai pateisintų net didžiausių užsispyrėlių lūkesčius. Na ir štai, po begalės valandų, praleistų laboratorijoje, iškilmingai ir šiek tiek arogantiškai skelbiame - “Putės skonio traškučiai” ATVYKO.

 

Pasak mūsų skonio eksperto T.K.: "Šio nerealaus skonio, ypatingo aromato traškučiai nepaliks abejingo nė vieno ragautojo. Kai liežuvio receptoriai pradės šokti tango ir visa pojūčių paletė užlies nuo liežuvio galiuko iki pat gomurio, pagaliau pajusite pilnatvės jausmą, kurio visada troškote." 

 

 

 

 

CHAZZ MISIJA

CHAZZ misija yra kurti išskirtinius pojūčius teikiančius traškučius, kurie galvoje sužadins vienintelę mintį: ,,Nuo šio skonio aš patiriu orgazmą“.

Žmonės kalba, kad traškučių efektas yra magiškas ir sunkiai nupasakojamas. Kiekvienas, paragavęs traškučio – pasineria į euforiją, gauna dar nepatirtą impulsą, pamato pasaulį kontrastingesnėmis spalvomis, užlieja empatija ir švelnumas. Širdis ima plakti sparčiau. Jautiesi lyg pasiklydęs šuo, po ilgų metų suradęs savo šeimininką, lyg krepšininkas, pataikęs lemiamą tritaškį, lyg BMW vairuotojas, pagaliau užsimetęs devyniolikinius ant savo gulbės. Pulsuojantis, prasiskverbiantis traškučių aromatas nepaleis jūsų ilgai, sugrąžins saldžiausius prisiminimus, taps tarsi nauja meilės išraiška Sau.

 

 

PUTĖ AR NE PUTĖ?

Ar visa tai gali būti tiesa?“ – bus pirmoji Jūsų mintis galvoje. Visas abejones išblaškyti ir įsitikinti galite apsilankę mūsų internetinėje CHAZZ svetainėje, kurioje galėsite rasti Jums labiausiai patinkančius ir naujausius skonius. Taip pat primename, kad balandžio 1-ąją kartais nutinka keistų dalykų ir kai kurie pateikti faktai gali būti netikslūs, todėl išpirkdami savo kaltę siūlome čiupti 25% nuolaidą su kodu APGAVAU. Nuolaidos kodas galioje 24 val. mūsų Elektroninėje parduotuvėje

Назад